Jdi na obsah Jdi na menu
 


Končíme

22. 9. 2008
Web Drťuhu jsme zakládali hlavně proto, že

1. nás nebavilo na posílat všem emaily když se chystala nějaká akce.
2. nás nebavilo emailicky odpovídat na spoustu dotazů, které jste měli.
3. nás nebavilo telefonicky odpovídat na spoustu dotazů, které jste měli.
4. nás nebavilo řešit organizaci akcí - kdo s kym, kdo auto, kam, proč atd.
5. nás nebavilo platit účty za telefon po větších akcích

Nakonec jsme, kromě pozvánek na akce, začali uplynulé akce popisovat a začali jsme přidávat i články, které s akcemi neměly nic do činění.

Bohužel po roce a půl musíme konstatovat, že celý projekt nesplnil naše očekávání - viz. Takovej malej průzkum.

Proto jsme se rozhodli skončit. Ne skončit s ježděním na vodu, pořádáním LANpárty, paintbollu a já nevím čeho všeho ještě, ale skončit s provozováním tohoto webu.

Na všechny akce budeme jezdit dál jako doposud, akorát bude pro vás komplikovanější sehnat si informace a domluvit podrobnosti

Děkujeme všem, kdo aktivně přispívali do komentářů a dělali tím naše stránky atraktivnější. Zejména děkujeme Chóďovi, Štěpánce a Wemenovi.
Velké díky také patří Štěpánce a Chochymu za články, které na naše stránky napsali.

 

Vaši Drhy a Ťuhík - DrŤuh

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Já taky jedu.

(Ťuhík, 15. 12. 2008 13:45)

Pokud budu moct chodit nebo neskončím na záchytce =)
Severotisk má totiž v pátek Vánoční večírek.

Já třeba...

(Drhy, 10. 12. 2008 17:26)

...jedu

Než to tu zavřou...

(DuffY, 9. 12. 2008 8:10)

Kdo jede na bílinu?

jo,jo

(novcus, 17. 10. 2008 16:21)

pochopte to! vždyť jsou to jen dva líní lidé.
zdůrazňuji slovo lidé

:-\

(hlavado, 8. 10. 2008 10:36)

čuzz tak sem si konečně pořídil novej počítač tak až někdy budete dělat LANko tak se ozvěte, když budu mít volno mile rád dorazím. co se týče drtuhu, tak je to škoda že jste to ukončili. rád sem se kouknul co ste kde vyváděli :)

Je to ztráta...

(David, 30. 9. 2008 15:47)

Vaše rozhodnutí chápu, nicméně mě to mrzí. Ty stránky byly super a když jsem je nedávno ukazoval kolegům v práci tak byli nadšený a pobavený zároveň. Prostě to bylo v určitém směru výjimečné a originální. A k tomu Vám gratuluju.
Na druhou stranu chápu, že jste do toho šli s určitým cílem a pokud to očekávání nesplnilo, tak je to Vaše rozhodnutí a určitě je (těžko se mi to píše) správné.
.....je taky otázka zvážit očekávání v jiném časovém horizontu.....Co? Jen to zkouším - co kdyby...

Nu což, olupte!

(Mrazík, 29. 9. 2008 17:23)

Ale je to škoda. Dobrá, příspěvky přibývali sporadicky, ale přesto to byl opravdu fungující informační kanál. Bohužel Vás od teď začneme otravovat tím, že:
1. budete posílat všem emaily když se chystá nějaká akce.
2. budete emailicky odpovídat na spoustu dotazů, které budeme mít.
3. budete telefonicky odpovídat na spoustu dotazů, které budeme mít.
4. budete řešit organizaci akcí - kdo s kym, kdo auto, kam, proč atd.
5. odteďka budeme MY platit účty za telefon po větších akcích.

Takže tak.

ach-jo

(petra-vlčice, 29. 9. 2008 11:10)

to-mě-teda-mrzí...já-teď-moc-nechodila,protože-matěj(alias-e.t.)mě-moc-nenechá-dělat-jiné-činnosti-kromě-něj.navíc-mě-neposlouchá-klávesnice,třeba-takový-mezerník.a-to-jenom-proto,že-sem-na-ní-nalila-čaj-heřmánkovej.....a-to-sem-chtěla-matějovi-ukazovat,co-ho-jednou-čeká:)...to-už-nebude-žádná-prdel?

...a to je fakt fše, přátelé

(voťas, 27. 9. 2008 11:24)

takové pěkné stránky chcete vyhodit, chápu, že Vás nebaví to sraní s tím, a proto Vám odpouštím. To Vám teda budu muset občas zavolat, co děláte, a někdy se taky zúčastnit, tak mi aspoň občas pošlete ten emajl, když bude nějaká akce.

Všechno jednou končí ....

(Dan, 23. 9. 2008 9:37)

... ale proč zrovna teď? A navíc, když - alespoň z mého pohledu, web tak pěkně funguje. A skvěle vypadá. Tedy až na tu chlupatou prd.. Ale i ta by šla oholit!

Lenka mi doma vyčítala, že se směju jen když chatuju s kamarády a když si prohlížím Váš web.

Tak se holt budu míň smát. :-( Ale je to Vaše rozhodnutí a pro nás platí, jaq by řekl klasik Jára: "Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat"

Tak zas někdy na vodě nebo na lanovce.

škoda...

(chochy, 22. 9. 2008 20:06)

Myslím, že web plnil funkci na výbornou a že je vyloženě škoda takové "organizační centrum" rušit. Chápu, že správa webu může být a často je otrava (na felchi se něco děje jenom když já nebo benny máme dost času na píčoviny, čili o zkouškovém), ale moderní internet umožňuje jakékoliv starosti minimalizovat. Kdyby jste například nechali DrŤuh třeba jen jako blog, mohli by být všichni zůčastnění spokojeni.
Peace out.

si děláte pr.dell?

(Choda, 22. 9. 2008 16:56)

Teda ta s Váma vždycky byla, takže to neplatí..ale..no, je to škoda!Snad jste nečekali, že se tu sleze půlka národa?I takhle si myslím, že to má cenu, vždyť sem průběžně leze dost lidí, ne?Nechte jet třeba tu neplacenou variantu, uberte na fotkách,ale takovou dobu jste to vydrželi a teď to vzdáte?No, kucí...škoda..škoda...Vždycky jsem záviděl různejm spolkům vlastní web a byl jsem rád, že se můžu po malejch kouskách podílet na Vašem...každá kronika dopadne tak, že jí někdo přestane psát...ach jo, ach jo.